Монтаж/демонтаж

Монтаж/демонтаж

Ціни на послуги ТАФ-87

Найменування робітЦіна
1Монтажні роботидоговірна
2Демонтажні роботидоговірна
За детальною інформацією звертайтесь до відділу продажів за телефоном 050-915-05-38

Надання послуги з монтажу металоконструкцій ТАФ-87 є важливим напрямком у будівельній індустрії. Ця послуга включає професійний монтаж різних металевих конструкцій, таких як гаражі, навіси, склади, ангари, павільйони, балки, стелажі та багато інших.

Ось деякі етапи та послуги, які можуть включатись у монтаж металоконструкцій:

Планування та консультації: Фахівці ТАФ-87 проводять попереднє обстеження місця встановлення, консультують клієнтів щодо вибору оптимального типу конструкції та її параметрів.

Підготовка будівельного майданчика: Включає підготовку основи, маркування ділянки, встановлення опор та інші роботи з підготовки до монтажу.

Монтаж металоконструкцій: Фахівці ТАФ-87 проводять встановлення та збирання металевих елементів відповідно до проекту, забезпечуючи якісне та безпечне виконання робіт.

Перевірка якості та додаткові роботи: Після завершення монтажу проводиться перевірка якості роботи, коригування необхідних деталей та виконання додаткових робіт, таких як утеплення, обшивка тощо.

Остаточні випробування та здавання об’єкта: Після завершення всіх робіт проводяться остаточні випробування та перевірки, після чого об’єкт вважається зданим замовнику.